Vi är din Keeper

Prisbelönad redovisning – och lönebyrå med proaktiva konsulter som är riktigt vassa på digitalisering och lönsamhet. Helt enkelt din Keeper för ökad framgång inom företagande.

Keeper

Keeper AB grundades 1987 och är idag andra generationens ägarledda byrå, helt digitaliserad och med fokus på att hjälpa våra kunder nå sina mål och drömmar genom coachande ekonomistyrning.

Vi vet vad vi gör

Ekonomen är en avgörande resurs till ökad framgång inom ditt företagande. Vi står bakom dig med mångårig expertis i svåra beslut eller funderingar och inte minst så spar vi tid åt dig så du kan fokusera på det du brinner för. Med 30 års erfarenhet och ett antal nomineringar i branschen så vet vi hur vi gör lön och redovisning tryggt och enkelt för dig som kund.

Beyar Mirza

Redovisningskonsult

+46708979291

Beyar.mirza@keeperab.se

Carina Kihlman

Redovisningskonsult

+4670 424 13 21

carina.kihlman@keeperab.se

Ehab Shalaby

Redovisningskonsult

+4670 424 13 13

ehab.shalaby@keeperab.se

Hanna Montoya

VD, Auktoriserad redovisningskonsult

+4670 753 58 58

hanna.montoya@keeperab.se

Ida Hafstad

Redovisningskonsult

+4670 424 13 14

ida.hafstad@keeperab.se

Johan Rahm

Redovisningskonsult

+4670 424 13 20

johan.rahm@keeperab.se

Lina Ekesäter

Auktoriserad lönekonsult

+4670 424 13 16

lina.ekesater@keeperab.se

Linda Gerdin

Auktoriserad redovisningskonsult

+4670 424 13 18

linda.gerdin@keeperab.se

Nathalie Taube

HR/marknadsansvarig & koordinator

+4670 424 13 17

nathalie.taube@keeperab.se

Pirjo Kallunki

Auktoriserad lönekonsult

+4670 958 35 20

pirjo.kallunki@keeperab.se

Rande Benyamen

Redovisningskonsult

+4670 424 13 15

rande.benyamen@keeperab.se